Winkel Keurmerk

Koop online of bel
voor advies 0252 - 419 247

Zoek product

Producten

 

Extra

Crisislamp

Ga terug naar productgroep

Artikel-nr:
M2460
Prijs:
€ 25,00

De Crisislamp is ontwikkeld voor rampen waarbij de stroom is uitgevallen. De multifunctionele lamp heeft een slinger waarmee elektriciteit wordt opgewekt. De elektriciteit kan vervolgens worden gebruikt voor de zaklamp, radio of het alarm. Bovendien kan uw mobiele telefoon worden opgeladen door aan de slinger te blijven draaien. Bij de lamp worden adapterpluggen van verschillende telefoonmerken geleverd.

Energieopslag

  • 30 seconden draaien: 90 minuten licht;
  • 60 seconden draaien: 12 minuten radio;
  • 60 seconden draaien: 5 minuten alarm;
  • 120 seconden draaien: 2 minuten telefoneren.

De Crisislamp heeft geen batterijen en is daarom altijd klaar voor gebruik. Maak gebruik van het krachtige LED-licht, laad uw mobiele telefoon op, luister naar de radio en laat het alarm klinken overal en wanneer u dat wilt.

Zaklamp

  1. Maximale lichtsterkte is 30.000 mcd
  2. 30 seconden draaien geeft 90 minuten licht (1 LED)
  3. 1 minuut draaien geeft minimaal 20 minuten licht (3 LED)
  4. U kunt switchen tussen 1 LED en 3 LED's


Telefoonoplader

  1. Gebruik het bijgeleverde kabeltje en kies eventueel de passende connector voor uw mobiele telefoon (standaard worden de connectors voor de meest gangbare aansluitingen meegeleverd). Sluit de kabel aan tussen uw mobiele telefoon en de uitgangsplug op uw Crisislamp©. Draai aan de slinger met de klok mee) met een snelheid van 2-3 omwentelingen per seconde.
  2. 2 minuten draaien geeft 2-8 minuten telefoontijd. (per merk verschilend).


Alarm

De Crisislamp© geeft een overstemmend alarmsignaal af. 1 minuut draaien geeft minimaal 5 minuten alarmsignaal. U kunt ook tijdens het afgaan van het alarmsignaal blijven draaien aan de slinger, waardoor het alarmsignaal versterkt.


Radio

U kunt de radio inschakelen/uitschakelen met de draaiknop radio. Deze draaiknop is tevens volumeregelaar. D.m.v. het indrukken van de knop scan zoekt de Crisislamp© naar de sterkste zenders. Met de knop 'reset' worden alle gevonden zenders gewist. 1 minuut draaien geeft minimaal 12 minuten radio.
       

Aantal: